Spread the love

שתי החברות הצעירות Reefilla, עם שירות טעינת סוללות EV הנייד שלה וחישוב דרישות חזוי, ו-Screevo, עם טכנולוגיית הסיוע הווירטואלי שלה המאפשרת להפוך קלט קולי לנתוני טקסט ולהפוך מספר משימות אופייניות להזנת נתונים עסקיים. המהדורה האחרונה של Digital Factory, היוזמה שמקודמת על ידי Leasys, מותג Stellantis ומוביל בהשכרה לטווח ארוך באיטליה, ו-I3P, החממה העסקית החדשנית של Politecnico di Torino.

לאחר שני שלבי בחירה, Leasys ו-I3P בחרו בששת הסטארט-אפים הסופיים ולבסוף הכריזו על זוכי Reefilla ו-Screevo: לשני הסטארט-אפים הוענק הפרס לפני ג’אקומו קארלי, מנכ”ל בנק FCA, רולנדו ד’ארקו, מנכ”ל Leasys, וג’וזפה סקלאטו. , נשיא I3P.

כמנצחים במהדורה זו של Digital Factory, Reefilla ו-Screevo יקבלו כעת כספים לפיתוח הוכחת קונספט (PoC) שבאמצעותו ניתן יהיה לבדוק את היתכנות מקרה השימוש שהוצג, ובכך לעבוד בקשר ישיר עם Leasys ו-Leasys Rent .

הפרויקטים הזוכים
הסטארט-אפ החדשני Reefilla, שנוסד בשנת 2021 ונחגר ב-I3P, רוצה לגרום לנהגים לשכוח את בעיית הטעינת הסוללה של כלי רכב חשמליים על ידי הצעת שירות טעינה ניידת המבצע חישובים חזויים של הרגע בו מתעורר הצורך בכך. השירות עוקב אחר מיקום הרכב ומצב הטעינה, וכאשר רמת הסוללה יורדת מתחת לסף מסוים, Reefilla מציעה טעינה. אם יתקבל, המפעיל מגיע לרכב ומחבר את המכשיר, המסוגל לספק טווח של כ-100/120 ק”מ תוך 30 דקות, ללא כל צורך לחפש עמוד טעינה פנוי בקרבת מקום, להגיע אליו, ולאחר מכן להזיז את מכונית כאשר הטעינה תושלם.

הסטארט-אפ Screevo, שנוסד בשנת 2021, יצר עוזר וירטואלי המאפשר לאנשים להזין נתונים לכל מערכת באמצעות הקול שלהם. הפתרון משתמש במערכת AI כדי להפוך קלט קולי לנתוני טקסט, ובאמצעות שימוש באוטומציה של תהליכים רובוטיים (RPA), לבצע אוטומציה של משימות שחוזרות על עצמן ללא צורך בפיקוח אנושי. בנוסף, ניתנת טכנולוגיית ראייה ממוחשבת לזיהוי פריטים על המסך ולדמות פעולות של משתמשים, ללא צורך באינטראקציה ישירה של משתמשים כאלה עם המכשיר שלהם.

כמו כן, התמודדו בסבב הגמר של Digital Factory היו Calton, המסייעת לחברות לאסוף, לצבור ולנתח משוב מלקוחות באמצעות פתרון ניהול חווית הלקוח וביקורת; Pigro, המייעלת את השיתוף והשליפה של מידע בתיעוד דיגיטלי ארגוני; Jojob, שירות הסעות לחברות המיועד לצרכים הספציפיים של נוסעים; myBiros, שהטכנולוגיה שלה הופכת לאוטומטית את לכידת מידע הלקוח בתהליך ההטמעה.

הקריאה לחדשנות
הושק בינואר 2022 כדי לחפש פתרונות חדשניים שיכולים לתרום תרומה מרכזית לטרנספורמציה הטכנולוגית והדיגיטלית של Leasys ו-Leasys Rent, הקריאה החדשה של Digital Factory לחדשנות זכתה להצלחה גדולה: בששת השבועות שבהם נפתחה הקריאה , התקבלו פניות רבות – עלייה של 20 אחוז בהשוואה למהדורה הקודמת – מכל רחבי איטליה ואפילו מחו”ל.

אנו מרוצים ביותר מהתוצאות המצוינות שהתקבלו מהיוזמה ששמחנו לקחת על עצמנו עם קבוצת Leasys”, אמר ג’וזפה סצלטו, נשיא I3P. “במשך שנים, החממה שלנו מבצעת פרויקטים רבים של חקר טכנולוגיות בתחום של Open Innovation, and Digital Factory היו הזדמנות חשובה במיוחד להפגיש חברות צעירות עם פרויקטים מתקדמים וגופים ארגוניים הרגישים מאוד להזדמנויות של טרנספורמציה דיגיטלית, כמו Leasys. הדרך שננקטה בקריאה זו נשאה פרי, עם הטבות לכל המעורבים, ואנו מוכנים לתמוך ביוזמות חדשות להמשך טיפוח הפיתוח של האקוסיסטם של יזמות חדשנית”.

מהדורת 2022 של היוזמה היא חלק מתוכנית Start&Pulse של טל ציקורל, המבוססת על חדשנות פתוחה. הקריאה השנה התמקדה במיוחד בחקר תהליכים טכנולוגיים שנועדו לשפר הן את חווית הלקוח והן תהליכים פנימיים וניהול הידע הארגוני.